فروشگاه فایل

فروشگاه فایل و پروژه های دانشجویی معماری , عمران , شهرسازی , مکانیک , برق , کامپیوتر و ...

111 222 333 444

اطلاعیه فروشگاه

با سلام خدمت مشتریان عزیز: در صورت داشتن مشکل با پشتبیانی تماس حاصل فرمایید. با تشکر

دانلود پروژه طرح توجیهی کارخانه پیش ساخته سبک از EPS

دانلود پروژه طرح توجیهی کارخانه پیش ساخته سبک از EPS

دانلود پروژه طرح توجیهی کارخانه پیش ساخته سبک از EPS در 38 اسلاید

 

 

 

فهرست

 

      عنوان مطالب           صفحه

 

    خلاصه طرح ....... 2

    محیط کسب و کار......  3

    شرح فعالیت اقتصادی  ........  4

    بازار و چهارچوب قانونی حاکم بر بازار...........  5

      بازار یابی   ......... 9

     روش تعیین قیمت ........... 13

     تجهیزات وماشین آلات  ........... 15

     بخش تولید    ............ 21

     بخش نیروی انسانی ................. 22

     بخش هزینه ها      ..... 23

     قیمت تمام شده   ..........   24

 سرمایه گذاری    ........   25     

 مشخصات انواع پانل  .............. 26

مدارک ..........  28

 

خلاصه طرح:
از دیر باز بشر برای مصون ماندن از حوادث و بلایای طبیعی وتامین آسایش به جستجوی سر پناهی برای خویش پرداخته است . از آغاز غار نشینی و ساختن خانه های چوبی از الیاف درختان ، امروزه با وجود پیشرفتهای زیادی که در سایه تلاش وکوشش فراوان انسانهای خلاق ومتعهد کسب نموده هنوز دغدغه خطر بلایای طبیعی فکر انسان را به خود مشغول داشته است و در این راستا مدام در جستجوی صنعتی نوین می باشد تا جایگزین روشهای قبلی نموده و خسارات جانی ومالی وبلایای طبیعی را کاهش دهد و درنهایت به این نتیجه رسیده است که در ساخت اماکن مسکونی وتجاری از مصالح سبک و درعین حال مقاوم  و سبک استفاده نماید . با توجه به اینکه کشور ایران روی یکی از کمربندهای فعال زمین لرزه در جهان قرار دارد ، لذا ایجاد سازه های مقاوم وامن از اولویت خاص برخوردار است.
بررسی نیاز کشور به واحدهای مسکونی جدید وبا توجه به جوان بودن بافت نیروی انسانی هر ساله بطور میانگین 600 هزار واحد مسکونی جدید مورد نیاز هست که روشهای ساخت سنتی جوابگوی بخش محدودی از این نیاز می باشد.علاوه بر نیازهای جدید ، کیفیت ضعیف ساخت باعث استهلاک سریع ساختمانهای موجود شده که این امر باعث افزایش نیاز به ساختمان سازی جدید می شود.
با توجه به نیازهای وسیع ذکر شده ولزوم بهبود کیفیت تولید ساختمانها همانگونه که در اکثر کشورهای بزرگ متداول شده
 باید از صنعت جدیدی بنام پانلهای ساندویچی پیش ساخته که یکی از سیستمای جدید است مورد استفاده قرار گیرد .
 پیش ساخته عموما به روشی اطلاق میشود کهئ قطعات ساختمانی فبل از احداث در کارخانه تولید شده و در هنگام احداث ساختمان نصب میگردد. سیستم ساختمانهای پانلهای ساندویچی با لایه عایق از فوم پلی استایرن با گریدهای متفاوت وبا چگالی خاص در احداث ساختمانهای ویلایی وبلند مرتبه مورد استفاده قرار میگیرد . این صنعت روش خانه سازی سریعی است که رد آن قطعات پانلها که حکم دیوار وسقف را دارند در کارخانه تولید شده وبه محل اجرای ساختمان حمل می شوند و در آنجا کنار هم قرار میگیرند.
 

 محیط کسب وکار
الف) تحلیل صنعت
پانلهای ساندویچی از دو لایه شبکه فلزی بنام مش در طرفین ویک لایه فوم پلی استایرن در وسط تشکیل شده است بطوری که این سه لایه توسط مفتولهای جانبی به یکدیگر متصل شده اند که پس از نصب پانل های دیواری وسقفی طرفین آن از بتون اندود می شود .
پانلهای ساندویچی در سایز های معینی تولید می شود که متداولترین آن عبارتند از 4 ، 6 ، 10 سانتیمتر اندازه ضخامت فوم می باشد.
کار برد پانل در ساختمانها ، شامل دیوارهای باربر دیوارهای جداکننده ، کف یا سقف برای ساختمانهای ویلایی و یا مرتفع و نیرز در مصارف دیگر از جمله دیوارکشی و سالنهای صنعتی و غیره می باشد.
دیوارهای پانلی پیش ساخته بخش اعظمی از صنعت پیش ساخته را تشکیل می دهند . این قطعات می توانند بار بر و غیر بار بر باشند  و همچنین می توانند عملکرد معماری یا سازه ای داشته باشند.

 

یک بنا عموما از پی ، دیوارهای اصلی، قابها، دالها و مجموعه کفها تشکیل شده است در سیستم پیش ساخته ساندویچ پانل کل سیستم به صورت یکپارچه و به شکل باکس ( )  است و لذا توزیع بارها ومقاومت در برابر نیروخارجی تقریبا یکنواخت و همگن می باشد .

—ب) شرح فعالیت اقتصادی
—کارخانه پیش ساخته سبک با تولیدات پانلهای ساندویچی توجیه اقتصادی داشته و در بازارتقاضای زیادی برای محصولات آن وجود دارد. به هر حال هدف اصلی این طرح فن آوری در ساخت و ساز مسکن می باشد.
—قطعات پیش ساخته به سه مختلف برای کاربردهای گوناگون تولید می شوند :
—- روش خطی مثل تیر ، ستوروش ن برای بارهای خطی
—- روش سطحی مثل پانل سبک برای دیوارهایی که بار بر نباشد وپانل نیمه سبک برای ساختمان سبک
—- روش حجمی ، بصورت بصورت مکعب های تکی ویا پانلهای سنگین برای ساختمانها و ابنیه سنگین
—- روشهای موسوم در تولید پانلهای ساندویچی نیز بسته به نوع عایق با یکدیگر متفاوتند.
—صنایع ساختمانی پیش ساخته و سیستمهای پیشرفته ، سرعت فوقالعادهای در اجرای برنامه های ساختمانی وابنیه بوجود می آورد. روشهای پیش ساخته ، فشرده نمودن جدول زمانی اجرایی پروژه و کاهش مدت زمان ساخت را میسر می سازد.
—سهولت تولید قطعات ، کنترل کیفیت بهتر ، استاندارد کردن قطعات و کاهش قیمت تمام شده از مزایای این سیستم می باشد....................................................


دانلود پروژه طرح توجیهی, کارخانه پیش ساخته سبک از EPS,طرح توجیهی کارخانهEPS,طرح توجیهی کارخانه پیش ساخته سبک,طرح توجیهی,EPSپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tarhe-tojihi-EPS_1692604_9581.zip12.2 MB