فروشگاه فایل

فروشگاه فایل و پروژه های دانشجویی معماری , عمران , شهرسازی , مکانیک , برق , کامپیوتر و ...

111 222 333 444

اطلاعیه فروشگاه

با سلام خدمت مشتریان عزیز: در صورت داشتن مشکل با پشتبیانی تماس حاصل فرمایید. با تشکر

دانلود پروژه ایان بنتلی

دانلود پروژه ایان بنتلی

دانلود پروژه ایان بنتلی در 25 اسلاید

 

 

ایان بنتلی، در جایگاه معمار و طراح شهری در کشورهای بریتانیا، هلند و خاورمیانه کار کرده است. او در مرکز مشترک طراحی شهری، استادیار رشته ی معماری و شهرسازی دانشگاه پلی تکنیک آکسفورد   بود و همزمان با آن در دفتر مهندسان مشاور طراحی  شهری به نام «بنتلی، موری سمیوئلز »  نیز شراکت داشت. او همراه با پال مورین ،  گراهام اسمیت   و چند تن دیگر توانست جایزه ی ریبا   ( پژوهشکده‌ي پادشاهی معماران انگلیسی) را در مسابقات 1977 و 1980 برای طراحی حوزه ی میانی شهر دریافت نماید.

دلبستگی  شخصی بنتلی در موضوعاتی چون طراحی راهبردهای ساخت و ساز برای بافت های فرسوده ی بخش میانی شهرها ،  پژوهش در تأثیرات  فرآیند توسعه روی فرم، نمای ساختمان ها و پایه های  نظری معماری قابل پیگیری است. او مقاله و کتاب هایی را در این زمینه نگاشته است. از مهمترین کتاب های وی: محیط های پاسخده   با همکاری آلن آلکاک  ، پال مورین، سومک گلین   و گراهام اسمیت، تغییر شکل شهری   (1999) و هویت از راه طراحی   (2007)

کتاب محیط های پاسخده به گفته ی نویسندگانش، دستاورد درگیری آنان با مجموعه ی پروژه، سمینار و سخنرانی های علمی است که از 1976 با عنوان کلی  «محیط پاسخده» در گروه معماری و مرکز مشترک طراحی شهری پلی تکینک آکسفورد به انجام رسیده است. آنان خاطرنشان می کنند که هدف از این نوشتار به عنوان کتابی راهنما در عرصه ی معماری و طراحی شهری، آنست که روی میز طراحی به کار رود؛ از این رو پرداختن به پایه های نظری یا اصولی که طراحان می بایستی از پیش بدانند، در محدوده ی موضوعات این کتاب جای نمی گیرد..........................................

 

 

 

دانلود پروژه ایان بنتلی,ایان بنتلی, شهرسازی ایان بنتلی,اي ين بنتلي


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
benteli_1653138_2066.zip3 MB